• З нами небо ширше

  І не тільки небо.

  Наша основна діяльність - міжнародні авіаперевезення. Але також ми надаємо нашим клієнтам кращі рішення в сфері автомобільних перевезень, оформлення митних документів, доставки за схемою "door2door" і багатьох інших аспектів логістичного бізнесу.

 • авиафрахт

  Ми розробимо рішення для Вас

  Наш досвід і знання дозволяють розробляти і надавати вам єдині і індивідуальні бізнес рішення, які з'єднують людей і компанії за допомогою різноманітних сервісів логістики, інтеграції повітряного і наземного транспорту.

 • Необхідна доставка автотранспортом?

  Ми прагнемо надавати унікальні рішення для ваших транспортних задач.

CA-CARGO - З нами небо ширше

І не тільки небо.

Пріоритетний вид діяльності нашої компанії - міжнародні авіаперевезення вантажів з України і в Україну.

Також надаємо нашим клієнтам рішення міжнародної доставки автомобільним транспортом, митне оформлення, доставку за схемою "двері-двері" і багатьох інших аспектів логістичного бізнесу. «CA-Cargo» ( «Сі Ей-Карго») українська експедиторська компанія, яка з 2012 року створює індивідуальні та оптимізовані рішення ланцюжка поставок для клієнтів. Засновники компанії - професійна команда менеджерів, що мають багаторічний досвід роботи в міжнародних авіаперевезеннях вантажів і транспортних послугах. Наше головне завдання спростити життя клієнта, знімаючи тягар турбот, які виникають разом з необхідністю міжнародного перевезення вантажів. Наші партнери - це тільки те компанії і організації, які перевірені роками співпраці та забезпечать гнучкість транзиту, тимчасових рамок і конкурентоспроможність тарифів.

Наші менеджери розуміють, що висока якість і своєчасність перевезення вантажів можливі тільки в тому випадку, коли експедиторська компанія здатна:

 • швидко обробляти замовлення на транспортування всіх видів вантажу;
 • здійснювати пошук і надання транспорту в стислий термін;
 • дотримуватися всіх правил і умови транспортування вантажу;
 • контролювати виконання транспортування;
 • інформувати клієнта про статус перевезення вантажу;
 • формувати всі необхідні супровідні документи;
 • дотримуватися митного і транспортного права.

Щоб відповідати цим вимогам, ми продовжуємо вчитися - кожен день, з кожною відправкою і кожним новим клієнтом.

Надійний партнер в міжнародних авіаперевезеннях і транспортних послугах

Експорт та імпорт - ключові напрямки для більшості компаній в нашій країні. Міжнародна доставка надає великі можливості для бізнесу, але як правило процес організації міжнародного відправлення це складне завдання.

Процес підготовки, документи і нормативні акти, пов'язані з міжнародною торгівлею, виявляються заплутаним і незрозумілим навіть для бувалого бізнесмена. Розширюйте можливості бізнесу в Україні та на світовому ринку, а економити час, оберігаючи від складнощів в міжнародній доставці вантажів, забезпечуючи при цьому надійне транспортування за конкурентними цінами, буде експедиторська компанія CA-CARGO.

Наші переваги

Менеджери «CA-CARGO» допоможуть спростити логістичні процеси і створять рішення, які економічно ефективно розширять доступ продукту на міжнародні ринки.

У нашій компанії немає транспорту, який використовується щодня, це дає нам гнучкість і ефективність при пошуку маршрутів і ціноутворення для міжнародної доставки, шляхом розробки варіантів доставки і вибору того, який врівноважує швидкість, вартість і надійність для всіх видів вантажу.

 

Остались вопросы? Заполните форму ниже и мы проконсультируем Вас.

Контакты для связи с нами:

тел. (044) 361-82-09

e-mail:

cargo(@)ca-cargo.com.ua    

s_m(@)ca-cargo.com.ua

юридический адрес:

Украина, г. Киев, ул. Закревского 91/1

ca-cargo авиаперевозки Украина

Свяжитесь с нами

sales@ca-cargo.com.ua

+380443618209