• З нами небо ширше

  І не тільки небо.

  Наша основна діяльність - міжнародні авіаперевезення. Але також ми надаємо нашим клієнтам кращі рішення в сфері автомобільних перевезень, оформлення митних документів, доставки за схемою "door2door" і багатьох інших аспектів логістичного бізнесу.

 • авиафрахт

  Ми розробимо рішення для Вас

  Наш досвід і знання дозволяють розробляти і надавати вам єдині і індивідуальні бізнес рішення, які з'єднують людей і компанії за допомогою різноманітних сервісів логістики, інтеграції повітряного і наземного транспорту.

 • Необхідна доставка автотранспортом?

  Ми прагнемо надавати унікальні рішення для ваших транспортних задач.

Сервіси міжнародної доставки

Досягайте цілей та отримуйте нові можливості для розвитку бізнесу з нашими інноваційними рішеннями в  міжнародній  логістиці.

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ

Доставка вантажів «від дверей до дверей»

Бронювання авіадоставки вантажів

Транспортування під митним контролем

Робота з проетними вантажами

Допомога в перекладі митних документів


Чому CA-CARGO

Можливості та переваги для кліентів

Надійність

Наші логістичні партнери - це тільки ті компанії і організації, які перевірені роками співпраці

Компетентність

Наші експерти допоможуть знизити ризики в світі міжнародної логістики

Контроль

Контролюємо якість наданого сервісу і ведемо кожне замовлення за допомогою проактивного інформування.

Зручність

Надайте пошук вірного рішення в міжнародному транспортуванні за допомогою доступних засобів зв'язку (e-mail, messenger, phone, site, etc.)

завжди раді спілкуванню з вами. звертайтеся

працюємо на ваш результат

зробимо все, щоб ви були задоволені результатом

Ми високо цінуємо довіру, яку Ви нам надаєте.

Обираючи CA-CARGO як логістичного партнера Ви більше не будете турбується за своєчасну доставку вантажів. Наша система індивідуального прорахунку вартості вантажних авіаперевезень має безсумнівні переваги перед звичайною тарифною сіткою, а наш рівень сервісу і оперативний зворотний зв'язок полегшують процес організації міжнародної доставки. Рівень нашого сервісу вищий ніж у великих корпорацій, замовляючи послугу авіаперевезення вантажів, ми будемо контролювати кожну поставку від етапу забору до отримання в кінцевому пункті призначення.
Гнучкість в роботі дозволяє менеджерам нашої компанії бути на зв'язку з клієнтами навіть у святкові та неробочі дні, допомагаємо вирішити питання, які виникають в процесі транспортування 24/7.
Доставляємо міжнародні вантажі з 2012 року, до цього наші менеджери і логісти отримали багаторічну практику в авіаперевезеннях вантажів, міжнародній логістиці та проектному менеджменті. Засновники компанії професійна команда менеджерів, яка знає процес міжнародної доставки вантажів як зсередини, так і з боку клієнта.

Команда CA-CARGO знає який рівень сервісу хоче отримати наш клієнт:

 • Якість
 • Прозорість тарифів
 • Оперативнисть
 • Честність

І це далеко не повний список переваг, які отримує клієнт обираючи експедиторську компанію CA-CARGO як логістичного партнера.
Основним видом діяльності нашої компанії є міжнародні авіаперевезення вантажів. Так само надаємо сервіс міжнародної доставки автотранспортом - Full truck load, але не доставляємо «догруз» і не працюємо в «сіру». Менеджери нашої команди підберуть сервіс міжнародної доставки в якому впевнені на 100%, будь то доставка авіаційним або автомобільним транспортом.
Дбаємо про репутацію і, якщо у клієнта залишиться негативний досвід звернення до компанії, обов'язково проведемо службове розслідування, розберемося в ситуації, що склалася і надамо зворотний зв'язок в найкоротші терміни.

Щоб початі співпрацю

з експедиторською компанією CA-CARGO вже сьогодні

ca-cargo авиаперевозки Украина

Свяжитесь с нами

sales@ca-cargo.com.ua

+380443618209