• З нами небо ширше

  І не тільки небо.

  Наша основна діяльність - міжнародні авіаперевезення. Але також ми надаємо нашим клієнтам кращі рішення в сфері автомобільних перевезень, оформлення митних документів, доставки за схемою "door2door" і багатьох інших аспектів логістичного бізнесу.

 • авиафрахт

  Ми розробимо рішення для Вас

  Наш досвід і знання дозволяють розробляти і надавати вам єдині і індивідуальні бізнес рішення, які з'єднують людей і компанії за допомогою різноманітних сервісів логістики, інтеграції повітряного і наземного транспорту.

 • Необхідна доставка автотранспортом?

  Ми прагнемо надавати унікальні рішення для ваших транспортних задач.

наші сервіси

Сервіси відповідні вашим очікуванням

Сервіси відповідні вашим очікуванням

 

У своїй роботі фахівці CA-CARGO орієнтовані на довгострокове і взаємовигідне партнерство.

В першу чергу, до Ваших послуг:

 • міжнародні авіаперевезення імпорт / експорт;
 • перевезення негабаритних вантажів;
 • мультимодальні перевезення;
 • міжнародна доставка автотранспортом
 • Чартерні перевезення вантажів авіаційним транспортом;
 • індивідуальні тарифи і рішення
 • карго авіаперевезення

Наші фахівці можуть організувати доставку різних видів вантажу будь яку країну світу.

В першу чергу, результат нашої роботи - надання компетенцій, контролю та надійності відповідних вашим очікуванням.

Детальніше

Наші можливості

Прямі контракти з авіаліниями і надійні партнери

Наш досвід і знання міжнародної логістики використовуємо для розвитку бізнесу клієнтів.

Прямі контракти з авіалініями дають можливість нашій компанії забору і доставки вантажу сервісами, такими як: "аеропорт-аеропорт", "аеропорт-двері", "двері-двері" і "двері-аеропорт".

Наші логісти і менеджери розроблять індивідуальну пропозицію і підберуть оптимальний варіант авіаперевезення, з урахуванням заявлених умов транспортування і особливостей вантажу.

Доставляємо вантажі в усі країни світу з 2012 року, засновники компанії - професійна команда менеджерів, в яких за плечима багаторічний досвід роботи в міжнародній логістиці і транспортних послугах.

Компанія CA-CARGO знімає з клієнтів тягар турбот, які виникають разом з необхідністю організувати міжнародне перевезення вантажів. Наші партнери, це ті компанії і організації, які перевірені роками співпраці та надають гнучкі тарифи і терміни доставки.

При необхідності надамо експертну консультацію по упаковці, виду транспортування та митного оформлення.

Фахівці нашої компанії мають досвід доставки різних видів вантажів, від особистих речей до небезпечних вантажів і негабаритних.

Розрахуємо вартість міжнародного вантажоперевезення і підберемо спосіб доставки вантажу в найкоротші терміни.

карго авиа

Вантажні авіаперевезення є пріоритетним видом послуг які надає наша компанія.

Досвід транспортування вантажів в міжнародному сполученні з 2012 року.

Менеджери нашої експедиторської компанії допоможуть вирішити питання транспортування навіть у вихідні дні і неробочий час.

стоимость авиадоставки

Дізнайтеся тарифи на авіаперевезення заповнивши online форму. Вартість міжнародного перевезення варіюється в залежності від характеристик вантажу і часових рамок, в які потрібно доставити вантаж.

Щоб забезпечити вигідні тарифи, наші менеджери прораховують вартість кожного транспортування індивідуально. Такий підхід гарантовано мінімізує витрати клієнта на доставку вантажу. Як правило, такий прорахунок займає 30 хвилин - 1 година часу, але вигода в порівнянні з кур'єрськими компаніями, досягає 50% і більше. Прорахунок тарифу для імпортних відправлень або чартерного перевезення займає більш тривалий час.

Заповніть форму нижче для отримання консультації по вартості і терміну доставки вантажу

З нами легко

Звертаючись в CA-CARGO, Ви забудете про турботи які виникають разом з необхідністю міжнародного транспортування вантажу. Наші менеджери нададуть консультацію on-line або по телефону.

Ми з вами. Ми поряд.

Менеджери нашої компанії готові вирішити питання транспортування вантажу з моменту запиту до доставки, а також на кожному етапі транспортування.

Наша перевага - досвід

Експедиторську компанію CA-CARGO заснувала професійна команда менеджерів, в яких за плечима багаторічний досвід роботи в міжнародних авіаційних перевезеннях та транспортних послугах.

Відправити вантаж на експорт або імпортувати в Україну. Для організації доставки вантажу будуть задіяні досвідчені логісти в області міжнародних відправлень.

Обираючи нашу компанію, вантаж буде доставлений в необхідний термін і в повній цілостності.

Надаємо консультації по митному оформленню, упаковці і порекомендуємо оптимальний вид міжнародної доставки для негабаритних вантажів.

Для доставки вантажу літаком в найкоротші терміни, скористайтеся послугою міжнародного транспортування авіаційним транспортом. Ми фахівці в цій сфері і пропонуємо вигідні тарифи на авіаперевезення вантажів для імпортних і експортних відправлень

Хочете вийти на міжнародні ринки?

Для відправки зразків і товарів скористайтеся послугою авіадоставки. Допоможемо оформити потрібні митні документи і доставимо вантаж в накоротший термін. Такий вид транспортування, на сьогоднішній день, не має аналогів за швидкістю і безпечністю міжнародної доставки.

Потрібно організувати термінову доставку негабаритного або важкого вантажу?

Для наших логістів це не проблема. Просто залиште заявку і ми організуємо міжнародну доставку вантажу в найкоротші терміни і з дотриманням необхідних умов.

Виникла необхідність доставки небезпечного вантажу?

Наші співробітники отримали потрібні допуски і дозволи для доставки небезпечних вантажів авіаційним транспортом у будь-яку країну світу.

В які країни доставляють вантажі літаком?

Організуємо міжнародну доставку в потрібну країну. Сьогодні популярними напрямками для авіадоставки є: США, Канада, Казахстан, Корея, Японія та інші.

ca-cargo авиаперевозки Украина

Свяжитесь с нами

sales@ca-cargo.com.ua

+380443618209